Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie

Październik - Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie

 • DEKORACJE JESIENNE

  Przez cały miesiąc nasi mieszkańcy tworzyli piękne dekoracje jesienne, które zdobią nie tylko nasz Dom, ale również zostały przekazane zaprzyjaźnionym instytucjom.

  DEKORACJE JESIENNE

  Rozwiń artykuł DEKORACJE JESIENNE
 • WIZYTY NA GROBACH MIESZKAŃCÓW

  Przed Świętem Zmarłych nasi mieszkańcy odwiedzali groby swoich bliskich na cmentarzach w Kwidzynie, Ryjewie, Tychnowach i Sadlinkach.

  WIZYTY NA GROBACH MIESZKAŃCÓW

  Rozwiń artykuł WIZYTY NA GROBACH MIESZKAŃCÓW
 • WIĄZANKI NA GROBY

  Dnia 24.10.2022 r. uczniowie klas III i IV Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Kwidzynie, działający w szkolnym Kole Wolontariatu, pomagali nam wykonać ponad 100 wiązanek na groby zmarłych mieszkańców, których rodziny nie są w stanie zaopiekować się pomnikami. Wolontariat działa pod opieką pani Iwony Grodeckiej. W dniu tworzenia kreatywnych wiązanek uczniowie byli pod opieką księdza Krystiana Krupy.

  Wiązanki zostały rozniesione na groby przez pracowników Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie oraz wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w dniu 26.10.2022 r.

  WIĄZANKI NA GROBY

  Rozwiń artykuł WIĄZANKI NA GROBY
 • DARY Z NIEMIEC

  W październiku Pan Reinhard Mohn przekazał na rzecz naszych mieszkańców 4 chodziki, 1 wózek oraz 5 par kul. Dary dostarczył do naszego Domu Pan Krzysztof Boettchen. Za okazaną nam życzliwość jesteśmy bardzo wdzięczni, zwłaszcza, że nie tylko otrzymaliśmy sprzęt potrzebny naszym mieszkańcom, ale również cała akcja została zorganizowana i opłacona przez darczyńcę.

  DARY Z NIEMIEC

  Rozwiń artykuł DARY Z NIEMIEC
 • LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA

  Do 13.10.2022 r. listy naszych mieszkańców musiały trafić do Fundacji Święty Mikołaj dla Seniora. Mieszkańcy, którzy dali radę, samodzielnie napisali listy. Pozostałym seniorom pomagali pracownicy naszego Domu.

  LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA

  Rozwiń artykuł LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA
 • LIGA 1000

  W tym roku wznowione zostały rozgrywki Pomorskiej Ligii Tysiąca, w której uczestniczy 9 Domów Pomocy Społecznej. W październiku rozgrywki miały miejsce w Domu Pomocy Społecznej w Rudnie. Nasz Dom reprezentowało 5 graczy. Na 9 drużyn nasza ekipa zajęła 4 miejsce.

  Liga 1000

  Rozwiń artykuł LIGA 1000