Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie

Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie - Aktualności

 • Wolontariusze

  Powiat Kwidzyński szuka wolontariuszy do pracy na terenie Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie oraz Domu Pomocy Społecznej „Słoneczne Wzgórze” w Ryjewie.
  Istnieje potrzeba, aby w razie wzrostu liczby zakażeń wśród personelu obu placówek ich podopieczni nie pozostali bez wystarczającej opieki.
  Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby, które czują się na siłach do wpisania się na tworzoną listę potencjalnych wolontariuszy, którzy mogliby wspomóc personel obu domów w celu zachowania ciągłości opieki nad mieszkańcami.
  Wolontariusze dołączą do personelu DPS-ów i wspomogą je dodatkową pracą rąk w sytuacji braku możliwości zapewnienia opieki przez pracowników.

  Więcej
 • UWAGA

  W związku z koniecznością kontynuacji działań związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 oraz mając na względzie rekomendacje wydane przez Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Wojewody Pomorskiego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do odwołania obowiązuje brak możliwości wstępu na teren DPS osobom, których obecność nie jest konieczna do zapewnienia ciągłości działalności

  Rodziny mieszkańców DPS w Kwidzynie prosimy o kontakt telefoniczny: (55 279 37-21), 603 537 395

  Wszelkie sprawy urzędowe można realizować za pomocą poczty elektronicznej: e-mail:dom@dpskwidzyn.pl, lub ePUAP,

  W celu ustalenia terminu połączenia on-line prosimy o kontakt telefoniczny z Pracownikami Socjalnymi pod nr telefonu 55 279 37-21 wew. 343

  Więcej