Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie

Listopad - Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie

 • DEKORACJE ZIMOWE I ŚWIĄTECZNE

  Przez cały listopad nasi mieszkańcy przygotowywali piękne dekoracje zimowe oraz świąteczne, które ozdobią nasz dom i pokoje mieszkańców, wprowadzają magiczną atmosferę świąteczną.

  DEKORACJE ZIMOWE I ŚWIĄTECZNE

  Rozwiń artykuł DEKORACJE ZIMOWE I ŚWIĄTECZNE
 • ANDRZEJKI

  Pod koniec listopada świętowaliśmy Andrzejki. Nasz dom odwiedziła wróżka Aga, która miała dla każdego serdeczną wróżbę. Da naszych seniorów przygotowaliśmy szereg innych atrakcji i niespodzianek oraz słodkie ciasteczko z wróżbą.

  Andrzejki

  Rozwiń artykuł ANDRZEJKI
 • WARSZTATY RĘKODZIEŁA 29.11

  Dnia 29.11.2022 r. mieliśmy przyjemność gościć Panią Aleksandrę Wojtowicz z Pracowni Rękodzielniczej „Sznurek, Papier, Nożyce”. Pod jej okiem grupa naszych mieszkańców stworzyła przepiękne kartki świąteczne. Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze, uczestnikom bardzo podobała się zarówno forma zajęć jak i sama prowadząca. Z pewnością nasza współpraca będzie kwitła.

  WARSZTATY RĘKODZIEŁA

  Rozwiń artykuł WARSZTATY RĘKODZIEŁA 29.11
 • URODZINY MIESZKAŃCÓW

  W tym miesiącu obchodziliśmy urodziny mieszkańców urodzonych w październiku i listopadzie. Impreza urodzinowa odbyła się 25.11.2022 r. W tym miesiącu mieliśmy również okrągłe, bo 50-te, urodziny naszego mieszkańca – Pana Krzysztofa. Wszystkim jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego!

  URODZINY MIESZKAŃCÓW

  Rozwiń artykuł URODZINY MIESZKAŃCÓW
 • DARY Z NIEMIEC

  W listopadzie otrzymaliśmy kolejne dary których ofiarodawcą był Pan Reinhard Mohn. W tym miesiącu otrzymaliśmy krzesło kąpielowe oraz kolejne chodziki. Tak jak w październiku, dary dostarczył Pan Krzysztof Boettcher. W podziękowaniu przekazaliśmy obu Panom świąteczne podarunki – wykonane przez naszych mieszkańców na zajęciach terapii zajęciowej ozdoby bożonarodzeniowe.

  Dary z Niemiec

  Rozwiń artykuł DARY Z NIEMIEC
 • DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

  W dniu 21 listopada przypada Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji wszystkim pracownikom naszego Domu życzenia złożyła Pani Dyrektor, Joanna Stasińska.

  Życzenia zostały również wysłane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kwidzynie, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kwidzynie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ryjewie.

  Nasi pracownicy również otrzymali życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego od zaprzyjaźnionych instytucji, w których zostali docenienie za swoją pracę oraz otrzymali słowa wsparcia i powodzenia w dalszych sukcesach zawodowych.

  DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

  Rozwiń artykuł DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO
 • LIGA 1000

  Listopadowe rozgrywki Ligii Tysiąca odbyły się w dniu 9.11.2022 r. w Rudnie. Nasza drużyna po raz kolejny zajęła 4 miejsce.

  Liga 1000

  Rozwiń artykuł LIGA 1000