Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie

Czerwiec - Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie

 • ROZGRYWKI LIGII TYSIĄCA

  Po bardzo długiej przerwie, spowodowanej pandemią, wznowione zostały rozgrywki Ligii Tysiąca. Jest to inicjatywa, w której zrzeszonych jest 9 Domów Pomocy Społecznej (DPS Rudno, Stegna, Kwidzyn, Ryjewo, Damaszka, Szpęgawsk, Pelplin, Gniew, Malbork). Spotkanie organizacyjne na nowy okres rozgrywek odbyło się 29.06.2022 w Rudnie. Podczas spotkania gracze odświeżyli znajomości oraz rozegrali towarzyskie partie gry w 1000.

  ROZGRYWKI LIGII TYSIĄCA

  Rozwiń artykuł ROZGRYWKI LIGII TYSIĄCA
 • PIZZA NAD BALATONEM

  W czerwcu spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu, zarówno na terenie Domu, jak i poza nim. 28.06.2022 r. wybraliśmy się z grupą mieszkańców nad Balaton, gdzie miło spędziliśmy czas przy zamówionej pizzy.

  Pizza nad Balatonem

  Rozwiń artykuł PIZZA NAD BALATONEM
 • WARSZTATY ŻEGLARSKIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

  W dniach 08-21.06.2022 r. grupa naszych mieszkańców miała przyjemność brać udział w dwutygodniowych warsztatach żeglarskich dla osób niepełnosprawnych w Rynie, zorganizowanych przez Pomorskie Stowarzyszenie Żeglarzy Niepełnosprawnych.

  Warsztaty żeglarskie

  Rozwiń artykuł WARSZTATY ŻEGLARSKIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
 • URODZINY MIESZKAŃCÓW

  W czerwcu mieliśmy przyjemność świętować urodziny wszystkich mieszkańców urodzonych w tym miesiącu w dniu 21.06.2022 r. Ale na początku miesiąca, 01.06.2022 r., świętowaliśmy okrągłe, 60-te urodziny Pani Zosi. Pani Zosia zaprosiła na swoją imprezę urodzinową najbliższych jej mieszkańców i w bardzo radosnej atmosferze wkroczyła w kolejną dekadę życia.

  Urodziny mieszkańców

  Urodziny mieszkańców

  Rozwiń artykuł URODZINY MIESZKAŃCÓW