Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie współpracuje z wieloma instytucjami organizacjami firmami i ludźmi o wielkich sercach. W okresie przedświątecznym do wszystkich naszych przyjaciół wysłane zostały kartki z życzeniami, które tworzyć pomagali nasi mieszkańcy.

My również otrzymaliśmy wiele kartek z życzeniami, ale szczególnie urzekła nas niespodzianka od uczniów klasy 2C Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie, której wychowawczynią jest Pani Sylwia Wardaszka. 02.12.2022 r. nasi mieszkańcy otrzymali kartki wykonane specjalnie dla nich przez uczniów Pani Sylwii.

Ale na tym nie koniec życzeń. W ramach ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Seniora” nasi mieszkańcy zostali dosłownie zasypani kartkami z życzeniami świątecznymi. Kartki pochodziły nie tylko z lokalnych przedszkoli, szkół i organizacji, ale również z innych regionów Polski oraz zza granicy. Łącznie otrzymaliśmy ponad 600 kartek z życzeniami świątecznymi.

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE


Data wytworzenia: 2023-05-25 07:08 Autor: Robert Olszowiec Data publikacji: 2023-05-25 07:08 Osoba udostępniająca na stronie: Robert Olszowiec Data ostatniej modyfikacji: 2023-05-25 Osoba modyfikująca: Robert Olszowiec